Spring naar content

Vacature juridisch secretaresse

Functiebeschrijving 

Slot Letselschade is een advocatenkantoor dat uitsluitend letselschadeslachtoffers bijstaat. In verband met uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een juridisch secretaresse voor 24-32 uur per week.

Het werk:

Het bijstaan van slachtoffers is mooi werk dat wij met liefde doen. Als onderdeel van ons team ondersteun je de advocaten en draag je eraan bij dat slachtoffers geholpen worden en dat de contacten met hen, de wederpartijen (veelal verzekeraars) en derden vlot en soepel verlopen. De afwisseling van het verzorgen van de correspondentie, voeren van telefoongesprekken met cliënten en professionals, agendabeheer etc. is boeiend: snel schakelen, effectief tijdbeheer en organisatorische vaardigheden en precisie zorgen voor een afwisselende werkdag.

Eigenschappen en kwalificaties:

Je bent een echte teamspeler, met humor en empathisch vermogen. Je hebt ervaring of althans affiniteit met juridisch werk en bent flexibel, hulpvaardig en stressbestendig. Je werkt op MBO+ / HBO-niveau. Je bent bekend met Microsoft Office en je beheersing van de Nederlandse taal is uitstekend.

Wij bieden:

Een professionele en prettige werkomgeving en uiteraard een goed salaris. Een goede werk-privé balans vinden wij belangrijk. Je hebt recht op 30 vakantiedagen bij een 40 urige werkweek. Uiteraard is er ook een pensioenregeling.

Interesse?

Als je wilt solliciteren stuur dan een e-mail naar Ingrid Romijn (romijn@slotletselschade.nl) met een korte motivatie en je CV. Heb je nog vragen, bel Ingrid dan op 030-6980690.